Ish-deputeti i Partisë Demokratike Ervin Saljanji deklaroi sot në emisionin Open se protesta e Partisë Demokratike të Shkodrës ishte normale dhe nuk acaroi asgjë por vetëm dha një demonstrim të vullnetit opozitar.

Salianji tha se Edi Rama po e çon vendin drejt përplasjes dhe konfliktit civil.

Top Channel