Një fotograf ka realizuar disa foto të vajzave që nuk heqin qimet e sqetullave.

Qëllimi i këtij seti të pazakontë fotografik është që të tregojë se qimet janë diçka e bukur.

Fotografi Ben Hopper arriti të mblidhte dhjetëra modele, aktore dhe vajza të thjeshta që pranuan të pozonin të padepiluara në studion e tij për projektin e titulluar “Bukuri Natyrale”.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel