Ministri Lleshaj ka reaguar në Twitter pas përfundimit të protestës së opozitës.

“Sot ne bëmë dallimin e qartë mes atyre që protestave u përgjigjeshin me zjarrin e armëve luftarake dhe nesh, që armën tonë kemi durimin e zjarrin tonë kemi përkushtimin për Shqipërinë europiane! Faleminderit nga zemra Policisë shqiptare. Super punë sot. Mirënjohje‬”, shkroi Lleshaj në rrjetin social.

Top Channel