5 fëmijë me Roman Abramovich, flet për herë të parë ish-gruaja e manjatit rus

12/09/2018 18:50

Ish-gruaja e Roman Abramovich ka dhënë intervistën e saj të parë 11 vjet pas ndarjes me manjatin rus, Roman Abramovich.

Nëna e 5 fëmijëve të miliarderit, Irina Abramovich, një ish-stjuardesë, e cila u martuar me Roman Abramovich në vitin 1991 në një intervistë për Russian Tatler ka folur për jetën e saj para dhe pas divorcit.

“Nëse do të ekzistonte divorci perfekt, do të ishte ai mes meje dhe Abramovich”, është shprehur ajo teksa rikujton se ndarje me miliarderin rus u realizuar në fshehtësi të plotë, teksa vendosën në 2007-ën që rrugët e tyre të merrnin drejtime të ndryshme, duke mos thënë asnjë fjalë të keqe për njëri-tjetrin.

Ish-gruaja e oligarkut rus Roman Abramoviç, e përshkruan martesën e saj si një ‘kafaz të stolisur’, ndërsa tashmë e divorcuar ajo i është dedikuar besimit fetar, por përfiton ende nga milionat e përfituara nga divorci.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel