DiCaprio me të dashurën 23 vite më të re i bashkohen Al Pacino-s!

14/06/2018 13:46

Mbas takimit të tyre të parë në dhjetor, duket se lidhja po shkon më së miri midis aktorit DiCaprio dhe modeles Camila Morrone.

Edhe pse Morrone është 23 vite më ë re se DiCaprio, duket se aktori i ka vjedhur zemrën teksa fotografohen të dy jashtë një restoranti.

Sikurse vajza e saj, edhe Sola ka një diferencë prej 36 vitesh me aktorin Pacino.

Katërshja kaluan një mbrëmje në një restorant te stilit grek në Beverly Hills.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel