Arrest me burg për 3 të rinjtë që tentuan të përdhunojnë 13-vjeçaren

17/05/2018 14:53

Gjykata ka lënë në burg tre të rinjtë, të cilët rrëmbyen dhe tentuan të përdhunojnë një 13-vjeçare në Fier.

Tre djemtë për të cilët u dha masa e sigurisë arrest me burg janë: Redion Tereziu, 22 vjeç, Jorges Dosti 24 vjeç dhe Marjus Calameni 24 vjeç.

Ka qenë i ëma, ajo që ka shpëtuar vajzën ndërsa më vonë kanë ndërhyrë edhe forcat e policisë.

Top Channel