Një sezon i jashtëzakonshëm mund të quhet ky që është në përfundim për brazilianin Roberto Firmino, jo vetëm në asketin e futbollit, por edhe në jetën e tij personale.

Braziliani është një nga elementët kryesore që kanë ndihmuar Liverpoolin të arrijë finalen e Champions league, ku do të ndeshet me Realin më 26 maj për kupën me veshët e mëdhenj.

Por tashmë që Premier League ka ulur siparin dhe jemi ende 10 ditë nga finalja e madhe e Champions League, Firmino ka gjetur kohë për të pushuar me bashkëshorte e tij super seksi Larissa Pereira në një jaht në Ibiza.

FOTO GALERI
2/12

Top Channel