Modeli sirenë i make up

25/11/2017 11:48

2017 është viti i trendeve të çuditshme të make up dhe ky nuk bën përjashtim. Të pasionuarat pas bukurisë kanë postuar në Instagram modelin e sirenës.

Ky trend i lapsit të syve që ka lulëzuar në rrjetet sociale përbëhet nga një vizë fine mbi qepallën e syve që del jashtë kornizës së syrit dhe më pas çlirohet fantazia.

Në galerinë e fotove ka disa prej modeleve të sirenës.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel