Lajmi i fundit
Sulmohet kandidati për deputet i LSI-së, Ralf Gjoni
Kandidatit për deputet Ralf Gjoni është sulmuar me bojë të kuqe nga një i ri te pallati
Sulmi me bojë ndaj deputetit Gjoni, i riu e sulmoi me shiringë në fytyrë
Ralf Gjoni konfirmon se boja nuk i hiqet nga fytyra, ka djegie sysh. Nuk dihet solucioni i përdorur

BB5, Besarda lë shtëpinë

19/02/2012 20:50

Nuk i ka rezistuar më shumë se 24 orë izolimit nga realiteti i jashtëm dhe vendos që të largohet nga shtëpia e Big Brother 5. Ky është vendimi i marrë nga Besarda, vajza e cila hyri në shtëpi si “vajza e produksionit” që do të hapte derën e shtëpisë për Florianin.

Edhe pse për banorët e Big Brother Albania, ka qënë një ëndërr shumë e rëndësishme, përjetimi i eksperiencës në BB, duket se nuk ka ndodhur kështu për Besardën. Ajo është shprehur se dëshironte të dilte jashtë shtëpisë sepse nuk ishte mësuar të jetonte në këtë mënyrë, e izoluar nga realiteti dhe larg nga jeta e saj jashtë katër mureve.

Pas bisedave me të në dhomën e rrëfimit, Vëllai i Madh ka vendosur që Besarda të dalë jashtë Big Brother duke humbur kështu një mundësi të madhe për të jetuar një aventurë të bukur, por edhe për të fituar çmimin e madh.

Pasi doli nga dhoma e rrëfimit, Besarda takoi konkurentët e tjerë duke u uruar suksese në aventurën e tyre dhe u thotë se për arsye personale ajo po largohet nga shtëpia.

Top Channel