Bonucci dorëzon shiritin e kapitenit?
23/10/2017 16:49
Coutinho drejt Barcelonës, Klopp mendon për yllin e PSG
23/10/2017 16:47
Qesh mirë kush qesh i fundit
23/10/2017 16:26
Javë ferri për Bonuccin. Kush e sulmon dhe kush e mbron
23/10/2017 15:57
Premier League, Evertoni shkarkon Ronald Koeman
23/10/2017 14:50
Harry Kane, shpërthyes në fushë. Fiton lavdet e Henry
23/10/2017 14:00
Objektivi Champions, Interi mbetet më i favorizuar
23/10/2017 13:51
Tramezzani iku, po shqiptarët Lenjani e Kukeli?
23/10/2017 13:40
Një “bomber” në fushë dhe një “bombë” jashtë fushe
23/10/2017 12:20
Sozia e Messit, mes ultrasve në “Camp Nou”?
23/10/2017 12:03
Superiorja, Skënderbeu me mision të vështirë ndaj Teutës
23/10/2017 11:43
Capello i mbyll derën Milanit: Napoli e Inter dhurojnë spektakël
23/10/2017 11:27
Një “Igli Tare” tek Marseja?! Cana: Pse Jo
23/10/2017 00:03
Neymar e ‘braktis’, Cavani shpëton PSG-në
22/10/2017 23:15
Sërish Immobile, Lazio kalon pa problem Cagliarin
22/10/2017 22:56
Rashica shënon, Vitesse fiton (Video)
22/10/2017 22:45
Sioni shkarkon Tramezzanin
22/10/2017 22:34
Derbi francez “fillon” nga këmbët e Canës (FOTO)
22/10/2017 21:10
Super Eros Grezda, i shënon gol edhe Rijekës (Video)
22/10/2017 20:42
Montella ‘ia hedh’, ka kohë deri të shtunën
22/10/2017 20:03
Khedira udhëheq Juventusin drejt fitores tenistike
22/10/2017 19:52