Tifozi më i “çmendur” – VIDEO
03/11/2017 10:21
Ndodh gjithçka në 60 sekondat e fundit – VIDEO
03/11/2017 10:07
A do jenë këta trajnerët e së ardhmes?
03/11/2017 09:28
Formacioni i javës në Champions, dominojnë futbollistët e PSG-së
03/11/2017 05:13
Montella: Po shoh funeralin tim për së gjalli
03/11/2017 04:18
Skuadra korçare i drejtohet aeroportit, e rrethuar nga policia (Foto)
02/11/2017 23:40
Europa League, Lazio s’njeh pengesa. Kualifikohen Arsenal dhe Zenit
02/11/2017 23:00
Mbrojtësi korçar, Vangjeli: Objektiv kampionati, por do tentojmë deri në fund
02/11/2017 22:49
Evra si Cantona: shkelm tifozit (Video)
02/11/2017 22:36
Humbja e Skënderbeut, Daja: Gabimet, pjesë e futbollit
02/11/2017 21:33
Trajneri serb, Djukiç: Të lumtur për 3 pikët, shqiptarët i kemi miq
02/11/2017 21:27
Milan, 180 minuta pa gol kundër AEK-ut
02/11/2017 21:03
Skënderbeu “i frikësuar”, mposhtet 2-0 nga Partizani i Beogradit
02/11/2017 20:50
Koreografia serbe, Car Llazari “përballë” Skënderbeut
02/11/2017 19:09
Tifozët serbë e nisin me thirrjet “Kosova është Serbi”
02/11/2017 18:56
Dëmtim i tmerrshëm në Meksikë (KUJDES! Pamje të rënda)
02/11/2017 18:27
Publikohen formacionet zyrtare të Partizani-Skënderbeu
02/11/2017 18:24
Dybala “harron” ditëlindjen e Juves, uron Palermon
02/11/2017 18:12
Atmosfera “e blinduar” përreth stadiumit të Partizanit
02/11/2017 17:49
Skënderbeu, drejt stadiumit nën masa të rrepta sigurie
02/11/2017 17:40
Inter rinovon me Eder deri në 2021
02/11/2017 16:47