Kanë mjaftuar vetëm pak minuta nga eliminimi i Juventusit nga Champions League, që fansat të masakrojnë bardhezinjtë në rrjetet sociale.

Cristiano Ronaldo, Allegri, De Ligt dhe shumë personazhe të tjerë, janë bërë objekt i memeve ironizuese të fansave të futbollit në mbarë botën.

Ironia ndaj bardhezinjve bëhet edhe më e fortë për faktin se për të pestin vit radhazi, tentojnë të triumfojnë në Champions, por kanë dështuar edhe në dy finale që kanë luajtur.

FOTO GALERI
1/55

Top Channel