Tetovë, dhjetëra viktima nga zjarri/ Flakët përfshinë spitalin. Vazhdojnë të nxirren ende viktima
09/09/2021 01:11
Ulet numri i të infektuarve me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut
06/09/2021 17:21
​21 të vdekur nga COVID-19 në Maqedoninë Veriore
05/09/2021 20:43
​Sot nis regjistrimi i popullsisë në Maqedoninë e Veriut
05/09/2021 08:55
​Maqedoni/ Mbi 80% e të shtruarve në spitale janë të pavaksinuar
04/09/2021 22:32
26 viktima dhe 722 raste me Covid 19 në Maqedoninë e Veriut
03/09/2021 21:53
Arrin grupi i parë me 149 afganë në Maqedoninë e Veriut
31/08/2021 11:35
Arrin grupi i parë me 149 afganë në Maqedoninë e Veriut
31/08/2021 08:14
Bilanc tragjik në Maqedoninë e Veriut! 32 viktima nga Covid 19
30/08/2021 21:45
Maqedonia e Veriut regjistron 27 viktima dhe 647 raste me COVID-19
29/08/2021 21:02
Opozita maqedonase dhe shqiptare arrijnë koalicion parazgjedhor
28/08/2021 21:47
36 viktima dhe mbi 1 mijë raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore
27/08/2021 21:43
Ngatërruan trupat e pajetë në Maqedoninë e Veriut/ Ministra e Shëndetësisë: Nuk është përgjegjësia jonë
26/08/2021 14:54
Nëna vdes në spitalin covid/ Fëmijët tmerrohen kur hapin arkivolin që i kishte mbërritur në shtëpi. Brenda ishte një burrë
25/08/2021 21:18
Një 21-vjeçar në mesin e viktimave nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut
25/08/2021 20:34
Maqedoni e Veriut/ 32 viktima dhe 1 210 raste të reja me Covid në vend
24/08/2021 20:57
COVID-19/ ​27 viktima në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut
23/08/2021 21:52
Ministri i Jashtëm i Maqedonisë së Veriut: Po përgatitemi për pranimin e afganëve
16/08/2021 12:33
Katër viktima dhe 219 raste me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut
05/08/2021 16:06
Maqedonia e Veriut regjistron 81 raste të reja me COVID-19
01/08/2021 19:11
Maqedoni e Veriut, 74 raste të reja dhe 2 viktima nga COVID-19
30/07/2021 22:51