Maqedonia e Veriut regjistron 21 viktima me koronavirus, disa mjekë kanë dilema për evidentimin e të vdekurve
02/11/2020 20:06
Maqedoninë e Veriut/ 10 viktima dhe 865 raste të reja brenda 24 orëve të fundit
01/11/2020 16:24
Situata e rënduar me koronavirusin, Maqedonia e Veriut pezullon përkohësisht futbollin
30/10/2020 20:55
Maqedoni e Veriut: 5 viktima dhe 934 të infektuar me Covid në 24 orët e fundit
30/10/2020 20:18
Maqedonia e Veriut/ Nga sot maskat, detyrim dhe jashtë
29/10/2020 13:47
Maqedonia e Veriut në alarm/ 15 viktima dhe 627 raste të reja me koronavirus në 24 orë
28/10/2020 00:41
Maqedonia e Veriut/ 627 të infektuar dhe 15 viktima me COVID-19 brenda 24 orëve të fundit
27/10/2020 20:05
Maqedonia e Veriut shënon 22 viktima dhe 561 të infektuar me koronavirus
25/10/2020 21:29
Prishtina e Shkupi firmosin memorandumin për 5 G-në
24/10/2020 03:20
Zaev pret Hotin në Shkup: Fton Kosovën që ti bashkohet minishengenit ballkanik
24/10/2020 01:55
​Hoti takon kryetarin e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut
23/10/2020 18:31
Bilanc i rëndë në Maqedoninë e Veriut/ 12 viktima dhe 641 raste të reja në 24 orët e fundit
22/10/2020 01:37
Bilanc tragjik në Maqedoninë e Veriut, 12 të vdekur dhe 641 raste të reja me Covid-19
21/10/2020 20:19
COVID në Maqedoni: Administrata do të punojë nga shtëpia, transporti publik me kapacitet të përgjysmuar
21/10/2020 08:44
Maqedonia e Veriut paralajmëron masa të reja kufizuese për mbrojtje nga COVID-19
19/10/2020 16:29
Maqedoni e Veriut: 10 viktima dhe 428 raste të reja me Covid-19
18/10/2020 16:12
Maqedonia e Veriut/ Shtohen rastet, por jo masat
16/10/2020 21:52
Maqedonia e Veriut, “rekord” gjobash për maskën
16/10/2020 10:58
Tjetër rekord në Maqedoni e Veriut/ 535 raste të reja në 24 orët e fundit, qeveria shton kufizimet
16/10/2020 00:54
Maqedonia e Veriut/ 6 viktima dhe 535 të infektuar me COVID-19 në 24 orët e fundit
15/10/2020 19:57
Përkeqësohet situata në Maqedoninë e Veriut/ Rritje e menjëhershme e rasteve të reja, 445 infektime në 24 orë
15/10/2020 00:59