VIDEO/ Rrugët e Dortmundit kthehen në “arenë përleshjeje”, tifozët e Holandës përplasen me ata të Anglisë, “fluturojnë” dhe karriget

10/07/2024 20:39

Edhe pse pak minuta na ndajnë nga starti i sfidës midis Holandës dhe Anglisë, rrugët e Dortmundit duket se janë kthyer në “arenë përleshjesh”.

Një video e bërë virale në rrjet tregon se si tifozët e të dyja skuadrave janë përplasur pranë një lokali.

Në video shihet qartë që përveç grushteve, kanë “fluturuar gjithashtu edhe karriget e gotat nga njëra anë në tjetrën.

Top Channel