FOTO/ Ylli Limani fotografohet krah vajzës misterioze teksa kalon pushimet në jug të Shqipërisë

08/07/2024 16:49

Këngëtari shumë i dashur për publikun, Ylli Limani po i kalon këto ditë të nxehta korriku në jug të Shqipërisë.

Teksa pushon në një nga resortet luksoze të jugut, Ylli është fotografuar krah një vajze.

Sikurse duket në foto, ai shoqërohet nga një bionde simpatike, dhe duke ngjallur kuriozitet tek fansat e tij.

Ende nuk dihet se cila është vajza në krah të Yllit, pasi këngëtari ka qenë gjithmonë i rezervuar, duke mos treguar për jetën e tij private.

Ylli Limani po kalon një periudhë të suksesshme me koncerte të shumta, hite verore dhe bashkëpunime të ndryshme.

Top Channel