VIDEO/ Befason aktorja e famshme, tregon të pasmet nga dritarja e apartamentit

02/07/2024 18:58

Aktorja Kate Beckinsale befasoi ndjekësit e saj në Instagram me videon e pazakontë dhe provokuese që postoi

Ajo u bë temë diskutimi në mediat ndërkombëtare, pasi në video shfaqej duke ulur pantallonat dhe duke u mbështetur pas dritares së një pallati shumëkatësh, përballë një dyqani të njohur.

Në mbishkrim, ajo shkroi se e bëri këtë video një ditë pasi macja e saj Clive vdiq në qershor 2023 kur mori lajmin, megjithatë nga ajo që shkroi nuk ishte e qartë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kate Beckinsale (@katebeckinsale)

Top Channel