Foto/ Me rroba banjo në pushime, Ilnisa dhe Meritoni ndajnë momente romantike së bashku

28/06/2024 21:58

Çifti i famshëm i Big Brother VIP Albania, Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi po bëjnë bujë në rrjetet sociale me mometet e bukura që kalojnë së bashku, por edhe fotot pikante. 

Së fundmi, Ilnisa ka publikuar disa fotografi nga pushimet e tyre, ku çifti duket të jetë duke kaluar një kohë të mrekullueshme. Në një ndër to, Ilnisa shihet duke kaluar kohë relaksi në krah të të dashurit të saj, Meritonit.

Foto nuk kanë munguar as para paqyrës, ku të dy duken më në formë se kurrë.

 

FOTO GALERI
1/14

Top Channel