Pak minuta para ndeshjes më të rëndësishme të Kombëtares, si është atmosfera në Dyseldorf

24/06/2024 19:40

Na ndajnë vetëm pak minuta nga ndeshja më e rëndësishme e Kombëtares sonë në këtë Europian.

Gazetari i Top Channel Endi Tufa nga Dyseldorf na tregon se atmosfera është elektrizuese, dhe se në fushë sapo janë futur lojtarët.

Edhe sot tifozët shqiptarë kanë pushtuar rrugët e Gjermanisë duke pritur dhe shpresuare që sot Shqipëria të arrijë të fitojë.

Top Channel