FOTO/ Flamuri i UÇK-së valëvitet në ndeshjen mes Gjermanisë dhe Zvicrës, tifozët e zviceranë e vendosin në tribunë

23/06/2024 21:41

Teksa luhet ndeshja e rëndësishme mes Gjermanisë dhe Zvicrës, vëmendjen e kanë tërhequr tifozët e këtyre të fundit.

Ata përpos flamurit të tyre, në tribunë kanë vendosur edhe atë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Flamuri me shkrimin UÇK qëndron në rreshtin e parë të tribunës së stadiumit.

Top Channel