E dashura shqiptare e denoncoi për dhunë, arrestohet 28-vjeçari gjerman në Tiranë

22/06/2024 15:54

Një gjerman është vënë në prangat e policisë ditën e sotme në Tiranë, pasi akuzohet se ka dhunuar të dashurën e tij shqiptare.

Në komisariat, 22-vjeçarja është paraqitur për të kryer denoncim dhe sipas saj, gjermani me të cilin kishte marrëdhënie sentimentale prej disa kohësh e ka dhunuar 3 ditë më parë në rrugën “Skënder Luarasi”.

Pas denoncimit gjermani Benjamin Muriz Duranoviç, 28 vjeç, u vu në pranga dhe do të përballet me drejtësinë.

 

Top Channel