Sabian dhe Kejsi Medini u shfaqën sëbashku në “Top Arena” pas një kohë të gjatë shkëputje në daljet mediatike.

Ish-banorja e Big Brother VIP tregoi se përse është shkëputur nga ekrani, teksa shtoi se do të rikthehet së shpejti me projektet e saj.

Ndërsa të njëjtën gjë tha edhe babai i saj, Sabiani.

“Pak qetësi, pushime, pastaj do të rikthehem”, tha Kejsi.

Top Channel