Ashtu siç nuk e keni parë kurrë më parë! Bora Zemani sonte në “Top Arena” me shumë surpriza dhe emocione

21/06/2024 14:34

Sot “Top Arena” në Top Channel vjen me surpriza!

E ftuara e veçantë e kësaj puntate që transmetohet çdo mbrëmjen në orën 21:00 do jetë moderatorja e njohur Bora Zemani. Ajo të vijë me një paraqitje që nuk e keni parë kurrë më parë.

“Top Arena” do ju shoqërojë çdo mbrëmje në Top Channel përgjatë gjithë muajit të Euro 2024 ku nuk do mungojnë surpriza të shumta dhe të ftuar mjaft specialë.

 

Top Channel