VIDEO/ Atmosferë festive para ndeshjes me Kroacinë, policët gjermanë futen në valle me tifozët shqiptarë

19/06/2024 13:48

Teksa pritet që të fillojë takimi mes Kroacisë dhe Shqipërisë, tifozët kuqezi në Hamburg vazhdojnë të dhurojnë spektakël dhe të krijojnë atmosferë festive.

Kjo gjë duket se ka tërhequr vëmendjen e policëve gjermanë, të cilët për disa minuta “u zhveshën” dhe ata nga detyra e tyre dhe u bashkuan me tifozët shqiptarë.

Në një video të bërë virale, shihet se si dy policë bashkohen në valle së bashku me tifozët kuqezi nën ritmet e muzikës popullore.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)

Top Channel