Top Arena/ Barazimi me Kroacinë, Jemini: Më la shije të mirë! Laçi dhe Manaj justifikuan futjen në lojë

19/06/2024 23:18

Ish-arbitri Lorenc Jemini foli këtë mbrëmje në Top Arena për lojën e skuadrës sonë kundër Kroacinë, duke thënë se i la një shije të mirë.

“Më ka lënë një shije shumë të mirë ndeshja sot, është ajo që kërkoj nga ekipi im. Më pëlqeu shumë që Laçi dhe Manaj justifikuan futjen në lojë.

Kam pikëpyetje për disa ndërrime, Silvinjo tha që futa Dakun për 4 minuta sepse Kroacia po luante mbrapa dhe Broja nuk depërton. Por nëse do ishte futur Broja, Manaj duhej ndërruar që në minutën e 70, fytyra e tij ishte e fikur”, tha ai.

Top Channel