“Me shpirtin e garës arritëm dy herë në Europian”/ Banderolë në mbështetje të Hysajt në Shkodër, pas ‘masakrimit’ në rrjete sociale

19/06/2024 10:22

Një banderolë gjigante u shpalos në qendër të Shkodrës në mbështetjet të mbrojtësit të Kombëtares Elseid Hysaj.

Ai u përball me shumë Kritika në rrjetet sociale pas disfatës së Shqipërisë në duelin ndaj Italisë më Euro 2024.

Shkak u bë goli i dytë i shënuar nga Barela, ku në disa video ai duket se ul kokën, duke shmangur topin.

Në qendër të qytetit është vendosur një banderolë me mbishkrimin: “Me shpirtin e garës arritëm 2 here në Europian. Me këmbët e tua ndihmove shumë shqiptarë, por kurrë nuk dhe lekë për gazetarë”.  

Top Channel