Top Arena/ Uli kokën para topit, Fatjon Kuqari: Më vjen keq për Hysajn, e vunë në një qoshe dhe vetëm i ranë

17/06/2024 23:24

Fatjon Kuqari ishte këtë mbrëmje i ftuar në Top Arena.

Ai foli për emocionet që përjetoi teksa Kombëtarja jonë shënoi gol ndaj Italisë, por shtoi dhe keqardhje për ‘kryqëzimin’ që iu bë Elsaid Hysaj në rrjet, pasi uli kokën para topit që preku rrjetën.

“Më vjen keq për Hysajn se e vunë në një qoshe dhe vetëm i ranë, i ranë, i ranë. Ne e dimë që ai ka dhënë shpirtin për Shqipërinë”, u shpreh ai.

 

Top Channel