Top Arena/ Meri Shehu ia thotë në sy Fatjon Kuqarit: Të kam fituar një bast 500 euro, por ike, më ‘shkave’

17/06/2024 23:04

Më batuta dhe ‘ngacmime’ ka nisur mbrëmjen e sotme Top Arena, ku në studion flitet për gjithçka ‘përveç sportit’.

Ndër të ftuarit sonte, është edhe Fatjon Kuqari, ish-banor i Big Brother Vip 3.

Ky i fundit nuk ka shpëtuar pa një ‘ngacmim’ nga Meri Shehu, e cila i tha se tha: I fitova 500 euro dhe iku, më shkau!

 

 

 

Top Channel