Ervin Salianji është intervistuar këtë  mbrëmje në Top Arena nga Alesia Bami.

Ai u pyet për disa Gjëra pikante, e mes tyre edhe për Lulzim Bashën dhe Sali Berishën.

Pjesë nga intervista:

Salianji: Unë flas vetëm të vërtetën

Kur punonit në bashki si avokat, Basha flinte gjumë 2 me 6?

Salianji: Jo, mund ta kishte nga 6 në 8

Ky është gjumi i bukurisë?

Salianji: Këtë nuk di ta them, nuk kam flet me të që ta di (qesh)

Elsia Spiropali politikania më seksi?

Salianji: Jo

Kush është më seksi?

Salianji: Po, apo jo më thatë

Ori Nebiaj më e zonja si deputete se si opinioniste?

Salianji: Këtë nuk di ta them. E zonja është te të dyja

Më mirë një darkë me një deputete apo moderatore?

Salianji: Me një moderatore

Do bëni podcat me Berishën me emër ‘më kast’

Salianji: Po mundet

Berisha nuk e sheh europianin?

Salianji: Po, por Shqipërinë e ndjek

Do na thuash ndonjë sekret për Berishën që ne nuk e dimë?

Salianji: Nuk i di sekretet se nuk kam marrëdhënie përtej politikës

 

 

 

Top Channel