“Më jep 10 copa druri dhe Hysajn t’i bëj…11”/ Rrjeti nuk ka të ndalur, Hysaj “masakrohet” për golin e Italisë

17/06/2024 13:24

Momenti kur Elseid Hysaj ul kokën dhe topi i gjuajtur nga Barrela përfundon në rrjetë, i ka ‘frymëzuar’ krijuesit e memeve në rrjetet sociale.

Memexhinjtë po e përdorin masivisht këtë çast për të krijuar batuta ironizuese dhe kritikuese ndaj mbrojtësit të Kombëtares.

“Më jepni 10 copa druri dhe Ronaldon, do të fitoj Champions League. Më jepni 10 copa druri dhe Hysajn t’i bëj 11”, shkruhet në një meme.

“Heroi i ndeshjes, Hysaj. Shmangu topin që po i vinte përballë me një shpejtësi prej 100 km/h”, thuhet në një tjetër postim sarkastik.

Duket se këtë vrull komentesh kundër tij, e kanë rënduar psikologjikisht Hysajn, aq sa ka marrë vendimin për të mbyllur profilet e tij në rrjetet sociale.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel