“I kemi ndarë pozicionet”/ Ilir Shaqiri tregon ç’po ndodh mes tij dhe bashkëshortes: Preferuam që…

16/06/2024 09:50

Gjatë mbrëmjes në “Top Arena” ishte në lidhje direkte koreografi Ilir Shaqiri.

Teksa folën edhe për ndeshjen mes Shqipërisë dhe Italisë, Ilir Shaqiri  nuk u shpëtoi pyetjeve për jetën personale.

Ajo që vihej re ishte se Ilir Shaqiri po ndiqte ndeshjen krah dy prindërve të tij, ku mungonte bashkëshortja dhe vajza.

“Të shoh që sheh ndeshjen me nënë dhe babanë por mungon nusja”-tha moderatorja Alesia Bami.

“I kemi ndarë pozicionet sot, ne shqiptarët këtej ata italianët andej. Preferuam ta shijojmë ndeshjen në Siçili”-tha Iliri me nota humori.

Top Channel