Egla Ceno e ftuar sonte në “Top Arena”, por ka një mesazh “të koduar” për Erjolën: Më prit lali se…

16/06/2024 20:15

Këtë mbrëmje në “Top Arena” do të jetë e ftuar Egla Ceno, fituese e Big Brother Vip 3.

Në profilin e Instagramit, Egla ka ndarë një video teksa shprehet se mezi po pret që të shkojë në studio dhe… të intervistohet nga Erjola Doçi.

“Po përgatitem që sonte të jem te Top Arena, dhe që mezi po pres të jem të takoj ca njerëz që kam kohë pa i parë, dhe sidomos një prej tyre që është dhe prezantuese. Erjolën! Më prit lali se erdha, të intervistohemi sonte”, shprehet Egla.

Top Channel