“E keni paguar?!”/ Jori Delli befasohet në Top Arena, del live i dashuri i saj italian, Meri bën parashikimin për lidhjen e tyre

16/06/2024 22:57

Jori Delli është befasuar mbrëmjen e sotme në Top Arena kur papritur, live, doli i dashuri i saj, këngëtari i njohur italian Fred De Palma.

“Si ia dolën të të bindin? E keni paguar?”, tha Jori duke qeshur.

Ai iu drejtua të dashurës së tij me fjalët më të ëmbla, ndërsa në shqip i tha: Të dua!

Por nuk kanë munguar as parashikimet e Meri Shehut për çiftin, teksa tha se shenja e akrepit në horoskop, që i përket De Palma, bëjnë shumë para. Ajo më tej me të qeshur iu drejtua Jorit: A ka para i dashuri jot?!

“Janë shumë ambicioz, bëjnë shumë fëmijë dhe shumë lekë. A ka lekë i dashuri jot? De Palma këtë muaj do bësh shumë pra”, tha Meri.

 

Top Channel