Atmosfera mahnitëse në Dortmund, si u pritën lojtarët e Kombëtares kur hynë në fushë

15/06/2024 20:29

Vetëm pak minuta na ndajnë nga starti i takimit Itali-Shqipëri në Dortmund, e vlefshme për Grupin B të “EURO 2024”.

Një atmosferë mahnitëse është krijuar nga tifozët shqiptarë, të cilët e kanë “ngjyrosur” “BVB Stadion” me ngjyrat kuqezi.

Gjithashtu ata i bënë dhe një pritje madhështore skuadrës në momentin që lojtarët zbritën në fushë për nxehjen.

Top Channel