Punë Pa Teka/ “Më rrahu në mes të lagjes”! Nëna denoncon dhunën, djali justifikohet: Dy shpulla ishin

18/05/2024 18:30

“Punë Pa Teka” transmetoi rastin kur një person ka dhunuar nënën dhe vëllain e dehur.

Sipas tij kjo ka ardhur si pasojë e varësisë së vëllait nga lëndët narkotime dhe alkoolit.

Nëna në polici tregoi tmerrin që ka përjetuar, teksa ky nuk ka qenë rasti i parë.

Autori: Kam vllain problematik, krijon probleme në shtëpi bën zhurmë, thyem gjëra. Në këtë moment i futa nja dy shpulla, për t’i thënë që rri mirë…

Nëna e dhunuar: E patë sa ka pirë, nuk e durojmë dot. U vranë me thika. Na ka shqetësuar shumë… Më ka rrahur në mes të lagjes.

Top Channel