Seanca planare edhe këtë të enjte është shoqëruar me debate mes deputetëve të opozitës dhe maxhorancës në Kuvend.

Në fotot e publikuara nga agjencia LSA, duket kreu i PD, Lulzim Basha i cili nuk denjon të shikojë në asnjë moment telefonin e Gazment Bardhit.

Nga ana tjetër ministret Elisa Spiropali dhe Mirela Kumbaro diskutojnë me njëra-tjetrën gjatë debatit në seancë.

Sulmet e kreut të Partisë së Lirisë, Ilir Meta ndaj SPAK dhe kreut të saj, Prokurorisë së Posaçme shkaktuan përplasje mes Spiropalit dhe Bardhit.

 

FOTO GALERI
2/52

Top Channel