Foto ilustruese

Një 71-vjeçar i ka dhënë fund jetës ditës së sotme në fshatin Gojan i Vogël të Pukës.

Policia e Shkodrës njoftoi se shtetasi N. N., dyshohet se ka pirë fotoksinë dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor.

Top Channel