A ka bërë s*ks me Meritonin në shtëpi? Ja si reagon Ilnisa Agolli kur gazetari i thotë: Nuk ka asgjë të keqe ta bësh….

07/04/2024 16:02

Ilnisa Agolli ishte të diel e ftuar në FunClub, ku foli për disa situata dhe çështje brenda shtëpisë dhe sesi u gjet sot jashtë, një ditë pas eliminimit.

Një pyetje që trazoi rrjetin, u përmend edhe në studio, kur Ronaldo i tha se nuk ka asgjë të keqe që të bësh s*ks brenda shtëpisë, duke shtuar se nuk pret që ajo t’i përgjigjet.

Ilnisa zgjodhi të mos përgjigjet, por të buzëqeshë dhe të vijojë më tej bisedën në tema të tjera.

 

Top Channel