FOTOT/ Pasi Besi konfirmoi ndarjen, Xhensila bën ndryshimin në pamje: Për të gjithë ju që më pyesni…

03/04/2024 18:50

Pasi Besi konfirmoi zyrtarisht ndarjen që përflitej prej kohësh, Xhensila Myrtezaj ka bërë një ndryshim të rrallë në pamje.

Këngëtaren të cilën e kemi parë prej kohës me ngjyrë të errët të flokëve, ka marrë vendimin që të bëhet ‘pjesërisht bjonde’ siç thotë ajo.

“Për të gjithë ju që po më pyesni, po jam bërë pjesërisht bjonde”, shkruan këngëtarja krahas fotove ku ka udhëtuar drejt Firences.

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë kthyer në kryefjalë të medias rozë kohëve të fundit, pasi u përfol gjatë për një ndarje të mundshme mes tyre, që ishte aktori ai që e pranoi publikisht.

Dy artistët, një nga çiftet më të njohur të estradës shqiptare nuk ndiqen as në rrjetet sociale dhe kanë fshirë fotot e njëri-tjetrin. Në rrjet flitet se çifti ka nisur divorcin, po kjo nuk është ende e konfirmuar.

Pak kohë më parë çifti u bë prindër për herë të dytë, pas Ajkës, me një djalë, të cilin e quajtën Amen.

FOTO GALERI
2/21

Top Channel