“Fëmija është i imi, jo i nuses së tij”, Endrik Beba flet për reagimin e ish-bashkëshortes dhe kërcënimet që partnerja ka marrë

21/02/2024 09:48

Gjatë qëndrimit të Endrik Bebës në BBV ish-gruaja e tij ka reaguar në rrjetet sociale duke sqaruar se djali që është përmendur aq shumë është i saj dhe jo i partneres së tij aktuale, Kleas.

Në postimin e saj në Instastory, ajo shprehet se Endriku nuk e përmend atë sepse ka frikë se del e vërteta e ndarjes së tyre. Gjithashtu ajo kërkoi që të mos flitej më për djalin e saj dhe se fjalët që ka thënë Endriku për të birin “janë viktimizime dhe mashtrime që kalojnë çdo limit”. I pyetur për këtë reagim të ish-partneres, Endrik Beba në “Shqipëria Live”, ka thënë se është keqinterpretuar ajo çfarë ka shkruar ish-bashkëshortja dhe e vetmja gjë që ajo dëshironte është që mos të përmendej më djali i saj.

Erjona Rusi: Doja të të pyesja për partneren tënde aktuale, ke thënë tek Bieta që është kërcënuar, nga kush?

Endrik Beba: Nga profile false, ofendime, kërcënime për fëmijën.

Arjon Muça: Janë profile false të cilat janë mbyllur tani, kemi thjesht screen shot që i ka bërë Klea dhe kaq.

Erjona Rusi: Është frikësuar?

Endrik Beba: Jo nuk është frikësuar sepse është vajzë inteligjente dhe i kupton të gjitha. Këtu në foto keni nxjerrë ish-bashkëshorten dhe jo Klean.

Erjona Rusi: Është thjesht një screen shot e marrë portalet.

Endrik Beba: Është diçka që është keqinterpretuar sepse është përmenduar djali nëpër portale dhe ka dashur të sqarojë që djali është i saj.

Arjol Muça: Më vjen keq Endrik që më së shumti i fol për ish-partneret e tua apo për partneren aktuale dhe nuk arritëm t’i jepnim fokus apo vëmendje personit që t’i je, e një artisti.

Endrik Beba: Kjo është ajo gjëja që mua më dha një kolaps emocional. Këto historitë e shkuara, nëse unë do doja të isha në luftë me personat që kam patur në jetën time, të cilët kanë pasur një rol të rëndësishëm ose nuk kanë një rol të rëndësishsëm, unë do kisha zgjedhur të hyja dorë për dore me ta, në atë shtëpi. Unë zgjodha të hyj vetëm.

Top Channel