Foto/ Qindra mijëra shqiptarë mbushën mbrëmë sheshin “Skënderbej”, festuan Natën e Bardhë me yjet e muzikës

30/11/2023 10:44

Sheshi “Skënderbej” u mbush plot e përplot mbrëmjen e 29 Nëntorit, ku qindra mijëra të rinj shijuan super koncertin e Natës së Bardhë.

Performancat e artistëve shqiptarë si Noizy, Luiz Ejlli, Elvana Gjata, Ylli Limani, Samanta Karavella, Capital T, Kida, MC Kresha, Elgit Doda dhe Romeo Veshaj, Stine, Varrosi, West Side Family, Buta elektrizuan sheshin “Skënderbej”.

Mbrëmja kulmoi me hedhjen e fishekzjarrëve që krijuan një atmosferë magjike festive.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel