Video/ Vajza e Kim Kardashian, North West bëhet virale! Ha qepën si një mollë

03/11/2023 13:59

Vajza e Kim Kardashian dhe Kanye West, North, duket se po pushton herë pas here mediat ndërkombëtare me sjelljen dhe veprimet e saj. 

North West është sërish trend në rrjetet sociale pasi u shfaq një video ku 10-vjeçarja shihet duke ngrënë qepë të papërpunuar. Nënë e bijë ishin në kuzhinë duke gatuar sushi dhe pulë të skuqur kur North vendosi të hante një kafshatë të madhe nga një qepë e paqëruar sikur të ishte një frut.

A mund ta hash kështu? Kardashian pyet vajzën e saj.

Do pak? Iu përgjigj asaj, me Kim që thotë: “Jo, faleminderit. A do të hani një qepë si një mollë? Kështu bën, njerëz, ha perime si mollët .”

Pak ditë më parë, edhe North West dha intervistën e saj të parë, nga e cila nuk e fshehu dobësinë ndaj babait të saj, Kanye. Ajo u fotografua për ‘New Wave Issue’ të revistës iD dhe foli për prindërit e saj, se si e trajton publicitetin dhe zbuloi këngën e preferuar.

E preferuara e saj është “Through the Wire” nga Kanye West, i publikuar në vitin 2004.

Më pas ajo foli për talentin e saj në pikturë dhe këndim, ndërsa përmendi se “trashëgoi shkëlqimin e babait të saj”. “Kam shumë talente. Ndoshta kam marrë diçka nga babai im ”, shpjegoi ajo.

Sigurisht, ajo nuk ka munguar të përmendë edhe pasionin e saj për modën, duke thënë se në të ardhmen do të donte t’i merrte të gjitha veshjet nga garderoba e prindërve. “Do të doja të kisha rrobat e mamit dhe të babait tim nëse ato përshtaten ”, tha ajo.

Së fundi, ajo tha se nëse do të donte të takonte nga afër një person të famshëm, ai do të ishte Tupac Shakur.

Top Channel