Foto/ Kush është aktori francez që i ka “rrëmbyer” zemrën Emily Ratajkowski-t?

26/10/2023 20:05

Emily  Ratajkowski u pa duke u puthur me aktorin francez Stephane Buck në një rrugë të Parisit.

32-vjeçarja ka qenë e lidhur me meshkuj të famshëm si Eric Andre, DJ Orazio Rispo dhe Harry Styles që nga divorci i saj nga bashkëshorti Sebastian Burr-McClard në vitin 2022. Ratajkowski dhe francezi 27-vjeçar nuk e kanë fshehur dashurinë e tyre pavarësisht se po ndiqeshin nga fotografë dhe kamera.

Të dy qëndruan shumë afër, duke parë njëri-tjetrin në sy dhe duke u puthur e duke shijuar verën e tyre.

Buck, i cili në të njëjtën kohë pinte duhan, në një moment e ka marrë në krahë modelen e famshme.

Stéphane Buck konsiderohet si një nga aktorët dhe humoristët e rinj më të talentuar dhe më të njohur në Francë. Ai ka lindur më 19 shtator 1996 në Le Blanc-Menil, Francë. Ai e filloi karrierën e tij si humorist në vitin 2012, në moshën 16-vjeçare. Në vitin 2014, ai fitoi çmimin e humoristit më të mirë të ri në festivalin Juste pour rire në Montrea.

Si aktor, ai është shfaqur në filma dhe shfaqje të ndryshme televizive. Rolet e tij më të shquara në film përfshijnë Christopher Barratier’s Team Spirit (2017), David Moreau’s Alone (2017) dhe Elle i vlerësuar me çmime të Paul Verhoeven (2016). Në vitin 2023, Bak luajti në The Red Suitcase, i cili u shfaq premierë në Festivalin e Filmit në Berlin, dhe në The Asteroid City të Wes Anderson, i cili u shfaq premierë në Festivalin e Filmit në Kanë. Filmi tregon historinë e një të riu që kërkon identitetin e tij.

Për sa i përket komedisë, shfaqjet e tij janë shpesh autobiografike dhe trajtojnë çështje të tilla si familja, raca dhe identiteti.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel