Miguel Guerrero, ish-portieri i Sevillas që u kthye në yllin e filmave për të rritur!

09/10/2023 08:58

Miguel Guerrero nuk kishte karrierën që do të donte si portier.

Ndonëse numëron 60 ndeshje profesionale me fanellën e skuadrave si Jerez, Veleth, San Fernando, Sevillas ai vendosi të ndryshojë drejtim në karrierën e tij. Fillimisht ai krijoi një faqe tek OnlyFans dhe më pas, pasi pa që ishte i suksesshëm, nisi të luante filmin e tij të parë pornografik.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel