Teksa pritjes së Dancing With the Stars po i vjen fundi, një tjetër surprizë erdhi ditën e sotme, teksa producentja Sara Hoxha zbuloi lajmin ekskluziv që në premierën e madhe të 6 tetorit do të ketë një performancë magjike.

Luiz Ejlli, fituesi i Big Brother Vip, si edhe protagonist i filmit “Në kuadër të dashurisë”, do të ketë një performancë speciale ekskluzivisht për DWTS. Epo me siguri premiera e 6 tetorit ka krijuar pritshmëri të larta dhe aq më tepër tani.

“Dancing with the Stars”, është programi më popullor i kërcimit që bën bashkë personazhet më të dashur, që si kurrë më parë i shihni duke kërcyer në një shumëllojshmëri disiplinash. Së bashku me balerinët profesionistë, javë pas jave, VIP-at sfidojnë veten, në kërkim të pikëve të jurisë dhe votave të publikut, duke synuar çmimin e madh.

Pak ditë më parë u publikua promo zyrtare e “DWTS”. Ky show magjik i kërcimit do të nisë më 6 tetor dhe do të transmetohet live çdo të premte në Top Channel.

Top Channel