Më e mirë e ëma sesa e bija! Keisi prezanton për herë të parë mamanë e saj

31/08/2023 13:25

Keisi Medini, një nga vajzat më të bukura të showbizit shqiptar, na ka prezantuar me të ëmën e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një video në Instastory, ku shihet me të ëmën në një makinë. Në video Keisi në fillim tregon veten e saj, më pas drejton kamerën nga e ëma. Ato duken si dy shoqe dhe njëra më e bukur se tjetra.

Deri më sot kemi parë marrëdhënien e ngushtë që Keisi ka me të atin, Sabianin, ku janë të panumërta postimet që ata bëjnë me njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Ndërsa me nënën e vet ka ndodhur e kundërta, pasi nuk e ka ekspozuar asnjëherë në rrjetet sociale, deri më sot.

 

FOTO GALERI
1/5

Top Channel