Fundi i “Kepit të VIP-ave”/ Pas propozimit për martesë, Ronaldo dhe Jori puthen në buzë

28/08/2023 12:30

Mbrëmjen e djeshme ka qenë finalja e “Kepit të VIP-ave”, ku u finalizua me lidhjen e Mevlanit dhe Livian.

Çifti pranuan lidhjen e tyre romantike e cila ka lindur gjatë xhirimeve dhe kanë shkëmbyer një puthje në buzë.

Po kjo nuk ishte surpriza e vetme. Ishte Ronaldo Sharka i cili i është ulur në gjunjë Jorit dhe i ka propozuar, duke i shprehur dashurinë që ka për të.

Ronaldo Sharka: Jori ti je një nga vajzat më të bukura që kanë parë sytë e mi. Ti je si sulltanesha Hyrem dhe si Ejshani tek Ezeli. Ti ma shton jetën me humorin tënd, ti je vesa dhe trëndafili i mëngjesit. Je rrezja e parë e mëngjesit që më ngroh dhe më shton jetën. Jam i dashuruar me ty!

Jori Delli: Vazhdo dhe pak se më pëlqen shumë.

Ronaldo Sharka: Ke flokët më të bukura, ti ke buzëqeshjen më të bukur.

Jori Delli: Po erë të mirë mbaj?

Ronaldo Sharka: Gjithmonë, ti ke trupin si ngjalë.

Ronaldo i vendos unzën Jorit në gisht dhe ajo pranon që të jetë bashkëshortja e tij. Aq ka mjaftuar të dy janë çuar në këmbë dhe janë puthur.

E gjitha kjo është zhvilluar në sensin e shakasë pasi dihet se Jori dhe Ronaldo kanë krijuar një miqësi shumë të ngushtë me njëri-tjetrin dhe kalojnë shumë kohë bashkë.

Kujtojmë se Jori Delli është rikthyer sërish me të dashurin e saj Fred De Palma, një reper italian mjaft i njohur.

Top Channel