Foto/ Edhe Sarah Berisha me Dj Pm zgjedhin Greqinë! Shijojnë pushimet në fund të verës

28/08/2023 18:32

Çifti i njohur dhe i dashur i publikut, Dj PM dhe Sarah Berisha, janë duke shijuar disa ditë pushimi.

Ata kanë zgjedhur Greqinë, në një qytet të vogël turistik, Parga.

Sarah, duke qenë një influencere e ndjekur në Instagram, poston shpesh herë momente se si dyshja janë duke i kaluar pushimet në plazh.

Ata shpesh bëjnë shaka duke thënë se e acarojnë shpesh njëri-tjetrin.

Ndërkohë Dj PM, Pajtim Krasniqi (emri i vërtetë), më në fund po shijon disa ditë pushime pas punës dhe koncerteve të shumta në Shqipëri dhe Kosovë.

Çifti u njoh në edicionin e parë të Big Brother Vip, ku krijuan një lidhje romantike, dhe ndanë me publikun mjaft momente të bukura, duke bërë që shikuesit të ktheheshin në fansat e tyre.

PM hyri në reality shoë-n me mikun e tij më të mirë Dj Dagz, i cili gjithashtu krijoi një lidhje dashurie me Einxhel Shkirën, moderatoren me të cilën ka edhe një fëmijë.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel