Modelja e njohur Irina Shayk ka postuar disa foto ku duket mahnitëse.

Ylli tashmë ka mësuar publikun e saj me foto provokuese në Instagram.

Këtë herë ajo ka zgjedhur të pozojë topless, në një shkëmb, ku shihet e veshur gjithashtu me atlete, çorape të gjata të bardha. Në disa prej tyre shihet me një triko të lidhur rreth belit, ndërsa në të gjitha fotot e mbulon gjoksin me duar.

Në llogarinë e saj personale mund të shihni foto nga përditshmëria e saj, por më së shumti poza dhe fotosesione profesionale.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel