Aksident në Liqenin e Tiranës, makina del nga rruga dhe përfundon në digë! Drejtuesi braktis mjetin (emri)

22/08/2023 08:50

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në orët e para të mëngjesit në Tiranë, pranë Liqenit Artificial të Tiranës.

Burime për Top Channel bëjnë me dije se një makinë e tipit “X6” e cila po lëvizte në “Rrugën e Kosovarëve” me shpejtësi shumë të lartë, ka ngjitur maloren dhe ka përfunduar në digën e liqenit.

Dyshohet se drejtuesi Eldi Alushi në momentin e aksidentit ka qenë në gjendje të dehur dhe pas aksidentit ka braktisur mjetin dhe është larguar nga vendngjarja.

Makina e braktisur është pa targa, ndërsa policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel